1982
ROK ZAŁOŻENIA

Najbardziej stabilny zespół na Śląsku

Na rynku nieruchomości od wieków, co najmniej dwóch. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, zarządzaniem oraz obsługą inwestycyjną nieruchomości. Współpracujemy ze specjalistami z branży prawnej, podatkowej, geodezyjnej, geologicznej, projektowej oraz wykonawczej. Wspólnie wykonujemy ekspertyzy i opinie niezbędne w procesie podejmowania decyzji i realizacji inwestycji. Podejmujemy się również realizacji i nadzoru wypracowanych decyzji, dbając o interes klienta do zakończenia procesu.

Poznaj nasz zespół

Dlaczego to robimy czyli WHY?

Lubimy
ludzi
Lubimy
pomagać
Znamy się na nieruchomościach i ich otoczeniu

Rozwijaliśmy się wraz z rynkiem nieruchomości od początku przemian własnościowych, a może i dłużej.

Nadrzędnym celem od ponad 30 lat jest satysfakcja i zadowolenie klienta. Osiągamy to dzięki współpracy i zrozumienia problemów z jakim borykają się osoby pragnące dokonać transakcji na rynku nieruchomości. Personalizujemy je pod względem potrzeb kontrahentów. Nasza reputacja wśród klientów i osób pracujących na rynku nieruchomości jest najcenniejszą rekomendacją świadczonych przez nas usług.

Rozwijamy zespół, dbając o to, co było dla nas najważniejsze od początku - dobro klienta ponad wszystko. Pozwala to nam na łączenie ognia i wody czyli doświadczenia z młodzieńczą energią i zapałem. Ciągle uczymy się i rozwijamy tak, aby nadążyć za rozwijającym się światem, nie tracąc tego co czasami jest lekceważone – doświadczenia.

Wirtualny spacer po naszym biurze