Biuro nieruchomości Mikołów rzetelna i niezawodna agencja od 1982 roku

Biuro nieruchomości Mikołów z prawie 40 letnim stażem na rynku. Solidne referencje od znanych polskich firm i instytucji to świadectwo i potwierdzenie najwyższej jakości usług. Rzetelna obsługa i profesjonalizm to u nas standard. Co nas wyróżnia to przede wszystkim bogate doświadczenie w połączeniu z fachową wiedzą, którą stale rozwijamy. Chcesz sprzedać, kupić, wynająć? Potrzebujesz pomocy w obsłudze inwestycji? Sprawnie rozwiązujemy wszystkie problemy. Wynegocjujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę i warunki. W czym możemy Ci pomóc?

 • Sprawnie rozwiązujemy problemy z pomocą naszych zaufanych partnerów z różnych branż - prawnicy, księgowi, architekci, geodeci itd.
 • Znajdziemy nieruchomość, która spełnia Twoje wymagania
 • Przeprowadzimy obie strony transakcji przez wszystkie etapy
 • Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, umowy
 • Sprawdzamy stan techniczny oraz stan prawny nieruchomości
 • Pomagamy sprzedać i wynająć mieszkania, domy, działki, lokale, hale wszystko w oparciu o nowoczesne metody marketingowe w połączeniu z bogatym zapleczem doświadczenia i fachowej wiedzy
 • Uporządkujemy stan prawny
biuro nieruchomości mikołów agencja

7 korzyści ze współpracy z biurem nieruchomości Mikołów i okolice

Agencja nieruchomości skutecznie rozwiązuje i chroni przed problemami

Jak to się stało, że działamy aż od 1982 roku? Z powodzeniem rozwiązujemy problemy naszych klientów. Jako specjaliści w branży, dbamy o to, aby każda transakcja była dla Ciebie maksymalnie bezproblemowa, bezpieczna i opłacalna. Nasze biuro nieruchomości działa w Mikołowie i na całym Śląsku oraz okolicach. Przez lata mieliśmy styczność z wieloma nietypowymi sytuacjami, które przydarzały się naszym klientom. Jednak zawsze da się je rozwiązać przy pomocy naszego doświadczenia, wiedzy oraz dzięki nieocenionym wsparciu naszych partnerów. Współpracujemy z geodetami, architektami, prawnikami, ekipami remontowymi, dzięki czemu masz pewność, że zapewnimy Ci wszystko czego potrzebujesz.

Dlaczego warto zacząć współpracę z agencją nieruchomości? Jeśli chodzi o mieszkania, domy, działki zwykle mówimy o kwotach rzędu kilkadziesiąt - setki tysięcy złotych. Jest to z pewnością jeden z większych wydatków w Twoim życiu. Warto więc by niezależnie od celu: czy to sprzedaż, zakup, czy wynajem nieruchomości mieć przy sobie ekspertów z tej branży. Chętnie służymy naszym doświadczeniem i pomożemy Ci zaoszczędzić sporo czas, pieniądzy oraz uniknąć zbędnego stresu.

Załóżmy, że planujesz zakup domu, mieszkania lub działki. Z pewnością masz już w głowie jakiś obraz, zarys czego szukasz. Ile pokoi, powierzchni, w centrum czy na obrzeżach, z garażem lub bez. Przeglądając różne oferty możesz znaleźć nieruchomość, która będzie wyglądała idealnie. W takim zauroczeniu łatwo przeoczyć wiele istotnych detali. Rzeczy, które mogą umknąć, ale mogą stać się kosztownymi problemami w przyszłości. Tutaj wkraczają nasi agenci. Dogłębnie sprawdzamy stan każdego lokalu, domu i mieszkania. Mówimy tu zarówno o stanie technicznym jak i prawnym. Taka dogłębna analiza może zaoszczędzić Ci w przyszłości wielu niepotrzebnych napraw i remontów.

W przypadku gdy chcesz sprzedać daną nieruchomość w Mikołowie, pomożemy Ci zrobić to szybko i w zadowalającej cenie. Wiemy dlaczego domy czy mieszkania, działki się sprzedają dlatego doradzimy co konkretnie zmienić i zrobić, aby przyciągnąć kupujących i otrzymać najkorzystniejsze oferty. Wykryjemy też potencjalne wady, które ktoś mógłby wykorzystać w negocjacjach i mogłyby wywołać niezadowolenie u kupującego. Oczywiście oprócz stanu prawnego trzeba sprawdzić podstawowe elementy np.:

 • System ogrzewania
 • Stan techniczny i konserwacja
 • System wentylacyjny
 • Instalacje - elektryczne, hydrauliczne
 • Szkodniki i owady

Informacje z pierwszej ręki o rynku lokalnym w Mikołowie

Biuro nieruchomości Mikołów - to miejscowość w której każdy znajdzie coś dla siebie. Od mieszkań w centrum, po domy i działki z doskonałą lokalizacją. Blisko centrum, ale w czystym, zielonym terenie oraz szybki dojazd do największych miast województwa Śląskiego to zdecydowanie duża zaleta. Dobre nasłonecznienie tego terenu to dobra podstawa do założenia instalacji fotowoltaicznej w domu. Zakup czy sprzedaż nieruchomości to duża inwestycja, dlatego warto skonsultować ją z ekspertami, które znają lokalny rynek.

Pośrednicy nieruchomości przygotują i wyjaśnią umowy, dokumenty

Dokumenty, długie umowy, księgi wieczyste - to skomplikowane sprawy dla ludzi, którzy nie mają z tym do czynienia na co dzień. To również jedna z kluczowych kwestii w których możemy Ci pomóc. Przejrzyście tłumaczymy wszystko tak, aby nie było żadnych nieporozumień. Z nami będziesz miał pełną świadomość tego co dane dokumenty zawierają. Pokażemy na co zwrócić uwagę i na co uważać. Wspólnie z pomocą naszych zaufanych kancelarii i radców, przygotujemy i sprawdzimy umowy. Jeśli jest to Twój pierwszy raz kiedy masz do czynienia z tymi sprawami, rozumiemy, że sporo rzeczy jest dla Ciebie niejasnych. W tym właśnie nasza rola, aby przedstawić i wyjaśnić Ci wszystko co musisz wiedzieć. Błędy, czy niedopatrzenia w dokumentach w przyszłości mogą okazać się kosztowne. Aby tego uniknąć, najlepiej wybrać doświadczone i rzetelne biuro nieruchomości.

Biuro nieruchomości to najlepszy negocjator jakiego możesz mieć

Czy cena nieruchomości jest zawyżona lub zaniżona? Czujesz, że ta działka, czy dom jest warta więcej? Nikt nie lubi przepłacać. Dzięki agentom nieruchomości unikniesz zakupów i sprzedaży po niekorzystnej dla Ciebie cenie. Jako specjaliści w tej dziedzinie mamy właściwie i aktualne rozeznanie na danym rynku. Śledzimy trendy oraz posiadamy informacje z pierwszej ręki, które mogą okazać się kluczowe w negocjacjach. Korzystając z usług agenta, możesz być pewien, że wynegocjuje on znacznie lepszą cenę oraz warunki. Praktyczna wiedza o negocjacjach jest w tym przypadku nieoceniona.

Oczywiście możesz próbować działać też samodzielnie. Wtedy jednak musisz liczyć się z ryzykiem i stratami, które możesz ponieść jeśli podejdziesz do negocjacji zbyt emocjonalnie. Zakup czy sprzedaż nieruchomości do której jesteśmy przywiązani lub bardzo nam się spodobała często sprawia, że przymykamy oko na pewne sprawy. Da się wtedy pominąć pewne wady, które mogą okazać się kosztownym remontem. W drugą stronę - często kiedy ludzie sprzedają nieruchomość samodzielnie, nie wiedzą, że z pomocą agencji mogliby uzyskać o wiele lepszą kwotę. Chodzi również o czas. Wiemy jak szybko uruchomić proces sprzedaży i co najważniejsze na korzystnych dla obu stronach warunkach.

Dzielimy się z Tobą prawie 40 letnim doświadczeniem naszych agentów

Czapla&Czapla jest na rynku prawie 40 lat. Rzetelna obsługa naszego biura nieruchomości, profesjonalizm i skuteczność to fundament naszego działania. Cenimy sobie stały rozwój i usługi na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów w biznesie. Skutecznie rozwiązujemy każde problemy klientów związane z nieruchomościami.

Agencja nieruchomości zapobiega opóźnieniu transakcji

Ciągnące się w nieskończoność negocjacje, poszukiwania, rozmowy, spotkania? Nie da się ukryć, że w przypadku dużych transakcji jakimi niewątpliwie są sprzedaż czy kupno nieruchomości mogą wyniknąć pewne opóźnienia. Z pomocą biura nieruchomości sprawy będą rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Czy zależy Ci na czasie? Zminimalizowanie wszelkich spowolnień to nasz priorytet. Stale czuwamy i monitorujemy przebieg spraw, aby uniknąć zbędnych przestojów.

Wielu z opóźnień da się zapobiegać wcześniej, dlatego dbamy o to, aby działać z wyprzedzeniem i nie marnować czasu obu stron. Współpracując z nami masz pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Sprawdź również - biuro nieruchomości Gliwice