RYNEK PIERWOTNY

Budopol

Zobacz inwestycje

O deweloperze

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej rozpoczęliśmy od remontów tego, co ktoś inny już wybudował. Podczas napraw istniejących już budynków zauważyliśmy szereg błędów, które popełniali pierwotni wykonawcy.Postanowiliśmy, że wybudujemy domy, w których sami chcielbyśmy komfotowo i bezpiecznie zamieszkać . Bezkompromisowo postanowiliśmy na jakość wykonania. Z tej misji powstało Osiedle Zielone Wzgórze liczące blisko 50 domów jednorodzinnych, które stały się najlepszą wizytówką naszej firmy.

Osiedle Zielone Wzgórze w Ornontowicach – SPRZEDANE W CAŁOŚCI

Przy budowie Osiedla Zielone Wzgórze postawiliśmy na codzienny komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańców. Wybudowaliśmy i oświetliśmy niespotykanie szerokie drogi dojazdowe. Doprowadzliśmy wszystkie media do domów naszych klientów tj. woda, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna oraz deszczowa. Zapewniliśmy naszym klientom możliwość indywidualnego wykończenia wnętrza, by każdy z właścicieli czuł się swobodnie w swoim wymarzonym domu.

Trzy Korony Kochłowic – SPRZEDANE W CAŁOŚCI

Postanowiliśmy wybudować domy tym razem w Rudzie Śląskiej- Kochłowicach. Szczegóły po wyborze konkretnej lokalizacji.

Biuro sprzedaży dewelopera

Nadrzędnym celem od ponad 30 lat jest satysfakcja i zadowolenie klienta. Osiągamy to dzięki współpracy i zrozumieniu problemów z jakimi borykają się osoby chcące zakupić swój dom. Nasze usługi szereko wykraczają poza standardową obsługę na rynku. Personalizujemy je pod względem potrzeb kontrahentów. Nasza reputacja wśród klientów oraz innych pośredników nieruchomości jest najcenniejszą rekomendacją świadczonych przez nas usług.