Biuro nieruchomości Ruda Śląska - skuteczna agencja od 1982 na rynku

Co wyróżnia dobre biuro nieruchomości Ruda Śląska. Przede wszystkim bogate doświadczenie na rynku. Działamy już od 1982 roku. Od tego momentu nieprzerwanie zapewniamy kompleksową obsługę inwestycyjną nieruchomości. Niezależnie od tego czy chcesz sprzedać lub kupić. Przeprowadzimy Cię przez cały proces transakcji od przygotowania dokumentacji, po uporządkowanie stanu prawnego, promowania oferty i znalezienia kupca. Wynegocjujemy najlepszą cenę oraz to korzystne warunki zawarcia umowy. Współpracując z nami masz pewność, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem, które może Cię spotkać w trakcie sprzedaży, kupna i wynajmu.

 • Sprawnie rozwiązujemy problemy z pomocą naszych zaufanych partnerów z różnych branż - prawnicy, księgowi, architekci, geodeci itd.
 • Pomagamy sprzedającym uczciwie wycenić swoje nieruchomości w oparciu o aktualne warunki panujące na rynku lokalnym, jej stan oraz oczekiwania klientów
 • Pomagamy znaleźć nieruchomość, która odpowiada potrzebom klientów
 • Pomagamy sprzedającym dom, mieszkanie, działkę, lokal lub inną nieruchomość poprzez nowoczesny marketing i aktywne poszukiwanie klienta
 • Uporządkujemy stan prawny
 • Wypromujemy ofertę za pomocą sprawdzonych technik
 • Przeprowadzimy obie strony transakcji przez proces zakupu i sprzedaży
 • Przygotujemy niezbędne umowy i dokumenty za Ciebie
biuro nieruchomości ruda śląska agencja

7 powodów dlaczego potrzebujesz biura nieruchomości Ruda Śląska i okolice

Agencja nieruchomości uchroni Cię przed problemami

Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie? Jeśli pracujesz już wiele lat w jakiejś branży z pewnością masz duże doświadczenie i wiesz co robić w konkretnych przypadkach. Tak samo jest i tutaj. Agenci nieruchomości Ruda Śląska i okolice, którzy mają sporo doświadczenie, doskonale wiedzą, czego szukać i na co zwracać uwagę w przypadku zakupu, wynajmu lub sprzedaży nowej nieruchomości. Jeśli potrzebujesz doświadczonego, rzetelnego i przede wszystkim, uważnego specjalisty, to przy wydawaniu tysięcy, czy nawet setek tysięcy cennych złotych na nieruchomość, to bez wątpienia wybór biura nieruchomości zaoszczędzi Ci dużo czasu, pieniędzy i stresu.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość przeważnie masz solidny pomysł na to, co czego szukasz, od liczby pokoi, czy ma być to dom z garażem czy może mieszkanie w centrum. Do tego dochodzi wiele innych czynników, które trzeba wziąć pod uwagę. Gdy przyjdzie pora, że znajdziesz taki wymarzony dom lub mieszkanie, lokal, działkę, będziesz czuł się dość komfortowo patrząc na nią i możesz zapomnieć o wielu szczegółach. Od tego masz agenta nieruchomości, który zawsze będzie czujny i będzie zwracał uwagę na problemy, które mogą Ci umknąć. Takie jak problemy z piecem, wycieki, problemy z pokryciem dachowym, pleśni i owadów. Wszystko to może w przyszłości wymagać kosztownych napraw i remontów. Dzięki agentowi łatwo rozpoznasz oznaki tych problemów i dowiesz się jak ich uniknąć. To doświadczenie i wiedza może zaoszczędzić dla Ciebie tysiące złotych.

Agenci są ekspertami, co sprawia, że domy się sprzedają. Na początek przejdziemy się z Tobą po domu i wskażemy zmiany, które pomogą przyciągnąć kupujących i uzyskać najlepsze oferty. Doświadczony specjalista, który miał do czynienia z wieloma nieruchomościami wykryje wady, których nie jesteś nawet świadomy. Do tego dochodzą różne konkretne kwestie techniczne, które sprawdzamy takie jak:

 • Pokrycie dachu
 • System grzewczy
 • Stan konserwacji budynku
 • Wentylacja
 • Hydraulika i instalacja elektryczna
 • Szkodniki i owady

Znamy rynek w Rudzie Śląskiej jak własną kieszeń

Ruda Śląska to miasto w którym rynek nieruchomości, zmienia się nawet gdy przechodzi się z jednej dzielnicy do drugiej. Dlatego tak ważny wybór jest biura, które które zna tutejsze realia. Jeśli planujesz kupić coś niedrogiego, to nie ma znaczenia, czy skonsultujesz się z ekspertem, czy nie, jednak jeśli chodzi o zakup czegoś tak drogiego jak dom, mieszkanie, lokal, hala przemysłowa, to pomoc doświadczonego biura nieruchomości to klucz do sukcesu. Jeśli chcesz oszczędzić sobie stresu i zbędnego ryzyka to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy agencji nieruchomości.

Pośrednicy nieruchomości znają się na dokumentach, umowach

Przygotujemy, sprawdzimy i wyjaśnimy Ci wszystko. Mamy do czynienia z setkami takich umów i dokumentów, dlatego wiemy co powinno się tam znaleźć, a czego trzeba unikać. Pomoc prawników, którzy znają tajniki takich umów i miały do czynienia z setkami transakcji jest nieoceniona. Wiele z tych dokumentów może być dla Ciebie nieznanych, szczególnie jeśli pierwszy raz podpisujesz umowę dot. nieruchomości. Doskonale to rozumiemy, dlatego jasno i wyraźnie przedstawimy Ci co trzeba na konkretnym etapie zrobić. To kolejny powód dla którego warto wybrać najbardziej doświadczone i profesjonalne biuro nieruchomości. Niektóre błędy lub pominięcia w dokumentach i umowach mogą kosztować Cię znacznie więcej niż koszt skorzystania z usług dobrego biura.

Biuro nieruchomości przeprowadzi skuteczne dla Ciebie negocjacje

Skąd wiesz czy cena danej nieruchomości jest zawyżona? Agent nieruchomości ma odpowiednią wiedzę i rozeznanie na rynku, co pozwala uniknąć zakupów po niekorzystnej cenie. Dodatkowo praktyczna wiedza na temat negocjacji i wartości danych lokali, domów, mieszkań, pozwoli takiemu agentowi w Twoim imieniu wynegocjować o wiele lepszą cenę i warunki oraz błyskawicznie uruchomić proces zakupu. Bez zatrudnienia pośrednika, działasz na własną rękę i sam musisz negocjować i uważać na zawyżone ceny. Doświadczony agent nieruchomości wykrywa problemy, które mogą się pojawić przy transakcji, które w przeciwnym razie, mogą przejść niezauważone.

W sytuacji, gdy są pewne części budynku, które wymagają poprawy, Twój agent nieruchomości może pomóc w negocjacjach. Ten proces negocjacji obejmuje nie tylko obniżenie ceny, ale również stosowne zapisy w umowach. Bez pomocy doświadczonego biura, problemy te mogą zostać odkryte teraz, ale dadzą o sobie znać w przyszłości. To może sprawić, że do ceny domu, mieszkania czy lokalu będziesz musiał za parę miesięcy dołożyć pieniądze na remonty i naprawy, których można było uniknąć. Aby uzyskać jak najlepszą cenę i warunki, lepiej postawić na sprawdzone w praktyce umiejętności negocjacyjne agentów. Często w takich chwilach, ludzie albo nie wiedzą, że mogliby dostać znacznie więcej za dom lub mieszkanie. W drugim przypadku, gdy klienci kupują, są czasem tak zauroczeni danym domem lub mieszkaniem nie zważając na wady i potencjalny problemy. Bez względu na to ile masz lat, czy jakie masz doświadczenia, zakup domu czy mieszkania to proces bardzo przytłaczający, ekscytujący, a jednocześnie pochłaniający sporo czasu i energii. Zadaniem specjalistów z biura nieruchomości jest to, aby spojrzeć obiektywnie, nie ulegać emocjom i wynegocjować dla Ciebie jak najlepsze warunki.

Skorzystasz z ponad 38 letniego doświadczenia naszych agentów

To nie przypadek, że na rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od ponad 38 lat. Ugruntowana pozycja na rynku to efekt naszych rzetelnych działań, sprawnego kontaktu, profesjonalnego podejścia do każdej inwestycji oraz skuteczne rozwiązywanie problemów naszych klientów. Nasze referencje stanowią świadectwo jakości wykonanej przez nas pracy i są naszą rekomendacją. Z naszymi klientami chętnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą zawodową. Pomagamy w rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z poruszaniem się po rynku nieruchomości. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów w biznesie.

Z nami sprawy idą do przodu, a problemy są sprawnie rozwiązywane

Wszyscy żyjemy w ruchliwym świecie. Czy to zakup, sprzedaż, czy wynajem głównie zaangażowane jesteś Ty, ew. sprzedający / wynajmujący / kupujący i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Współpracę wielu osób, musi ktoś koordynować, aby tematy szły do przodu i wszystko przebiegało sprawnie. To właśnie nasza specjalność. Angażujemy minimum Twojego czasu, abyś mógł skupić się na najważniejszych dla Ciebie sprawach.

Agencja nieruchomości zapobiega opóźnieniu transakcji

Czasami opóźnienia transakcji są nieuniknione w procesie sprzedaży lub kupna domu, mieszkania, lokalu ale w większości przypadków da się tego uniknąć dzięki pomocy biura nieruchomości. Zależy Ci na czasie? Wyeliminowanie potencjalnych opóźnień to jedno z zadań pośrednika nieruchomości. Dla nas liczy się, aby cała transakcja przebiegła sprawnie i gładko dla każdej ze stron. Aby tak się stało, trzeba nadzorować cały proces oraz rozwiązywać problemy zanim jeszcze się pojawią, oferując najlepsze dostępne rozwiązania. Opóźnienia są irytujące i marnują nasz cenny czas, dlatego jako pośrednik w transakcji, dbamy o to, aby wszystko było zrobione na czas i dopięte na ostatni guzik.

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby oraz firmy, które potrzebują sprawnej obsługi inwestycyjnej nieruchomości.