Biuro nieruchomości Knurów – skuteczna agencja od 1982 na rynku

Nasze biuro nieruchomości pomogło przeprowadzić setki transakcji. Specjalistyczna wiedza branżowa w połączeniu z ponad 38 latami doświadczeń to gwarancja udanej współpracy. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać każdy problem i sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Uzyskamy dla Ciebie najlepszą ofertę i rzetelną obsługę. Możesz być pewien, że nasz zespół.

 • Pomagamy sprzedającym dom, mieszkanie, działkę, lokal lub inną nieruchomość poprzez nowoczesny marketing i aktywne poszukiwanie klienta
 • Pomagamy sprzedającym uczciwie wycenić swoje nieruchomości w oparciu o aktualne warunki panujące na rynku lokalnym, jej stan oraz oczekiwania klientów
 • Pomagamy znaleźć nieruchomość, która odpowiada potrzebom klientó;
 • Pomagamy klientom rozwiązać każdy problem
 • Uporządkujemy stan prawny
 • Wypromujemy ofertę
 • Przeprowadzimy obie strony transakcji przez proces zakupu i sprzedaży
biuro nieruchomości knurów agencja pośrednik

Mamy solidnych partnerów z każdej branży

Każdy właściciel domu, mieszkania czy innej nieruchomości na sprzedaż, powinien sobie zadać dwa pytania. Ile osób znasz, które aktywnie poszukują domu czy mieszkania? Być może znajdzie się kilka osób wśród bliskich przyjaciół i rodziny. Agent nieruchomości zna takich osób kilkanaście, a nawet i kilkadziesiąt. Znamy ludzi, którzy szukają idealnego domu, mieszkania, działki lub biura w danej lokalizacji. Warto też zadać sobie drugie pytanie. kto może pomóc Ci w zakupie i sprzedaży domu? Od lat posiadamy stałych, sprawdzonych partnerów w takich branżach jak prawo, architektura, geodezja, projektowanie, usługi budowlane. To z ich pomocą możemy rozwiązać wszystkie problemy klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby oraz firmy, które potrzebują sprawnej obsługi nieruchomości. Siedziba naszego biura znajduje się w Gliwicach - biuro nieruchomości Gliwice

7 powodów dlaczego potrzebujesz biura nieruchomości Knurów i okolice

1. Agencja nieruchomości uchroni Cię przed problemami

Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie? Jeśli pracujesz już wiele lat w jakiejś branży z pewnością masz duże doświadczenie i wiesz co robić w konkretnych przypadkach. Tak samo jest i tutaj. Agenci nieruchomości Knurów i okolice, którzy mają sporo doświadczenie, doskonale wiedzą, czego szukać i na co zwracać uwagę w przypadku zakupu, wynajmu lub sprzedaży nowej nieruchomości. Jeśli potrzebujesz doświadczonego, rzetelnego i przede wszystkim, uważnego specjalisty, to przy wydawaniu tysięcy, czy nawet setek tysięcy cennych złotych na nieruchomość, to bez wątpienia wybór biura nieruchomości zaoszczędzi Ci dużo czasu, pieniędzy i stresu;

Codziennie mamy do czynienia z poszukiwaniem nowych nieruchomości, dlatego jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić jakie są wady, braki w danym budynku, które są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Skąd masz pewność co do jakości danej nieruchomości, jej fundamentów lub tego jak mocna jest konstrukcja? Dostarczenie informacji o stanie tych parametrów to tylko jeden z przykładów jak wiedza techniczna agencji nieruchomości przyda Ci się w trakcie transakcji i poszukiwań. Do tego dochodzą inne kwestie techniczne, które sprawdzamy takie jak:

 • Pokrycie dachu
 • System grzewczy
 • Stan konserwacji budynku
 • Wentylacja
 • Hydraulika i instalacja elektryczna
 • Szkodniki i owady

2. Znamy rynek w Knurowie jak własną kieszeń

Lokalne rynki nieruchomości są różne, nawet gdy przechodzi się z jednej dzielnicy Knurowa do drugiej. Powinieneś mieć ten fakt na uwadze, korzystając z pomocy biura, które zna tutejsze realia. Jeśli planujesz kupić coś niedrogiego, to nie ma znaczenia, czy skonsultujesz się z ekspertem, czy nie, jednak jeśli chodzi o zakup czegoś tak drogiego i ryzykownego jak dom, mieszkanie, lokal, hala przemysłowa, to pomoc doświadczonego biura nieruchomości to klucz do sukcesu. Dlatego też, jeśli nie chcesz ryzykować wydania tysięcy złotych na które ciężko pracowałeś na niskiej jakości nieruchomość, to lepiej wynająć agenta nieruchomości do pomocy.

3. Pośrednicy nieruchomości znają się na dokumentach, umowach

Czy kiedykolwiek podpisywałeś umowę w dziedzinie rynku nieruchomości? Tutaj pomoc osób, które znają tajniki umów, przygotowywały i miały do czynienia z setkami transakcji jest nieoceniona. Wszystko Ci wyjaśnimy, abyś miał pełną świadomość i wiedzę co na konkretnym etapie trzeba zrobić. Taka transakcja wiąże się z wieloma przepisami, formalnościami i papierkową robotą. Trzeba o to zadbać, aby wszystko przebiegło tak jak należy. Nasz zespół agentów nieruchomości oraz nasi partnerzy uczestniczyli w setkach takich transakcji. Masz pewność, że zadbamy o to, aby wszystko było w porządku. Jeśli chcesz robić to na własną rękę z pewnością zajmie Ci to dużo czasu i przysporzy sporo stresu. Wypełniamy te formalności na co dzień, dlatego wiemy jak zrobić to sprawnie i dobrze.

4. Biuro nieruchomości przeprowadzi skuteczne dla Ciebie negocjacje

Skąd wiesz czy cena danej nieruchomości jest zawyżona? Agent nieruchomości ma odpowiednią wiedzę i rozeznanie na rynku, co pozwala uniknąć zakupów po niekorzystnej cenie. Niezależnie od tego, czy kupujesz czy sprzedajesz, musisz mieć pewne umiejętności negocjacyjne. Dla osób, które kupują, dobry negocjator jest niezbędny, aby uzyskać niższą cenę, która jednocześnie będzie satysfakcjonowała obie strony. Jeśli sprzedajesz nieruchomość to obeznany na rynku agent jest potrzebny, aby upewnić się, że kupujący nie próbują kupić po zaniżonej cenie. Bez zatrudnienia pośrednika, działasz na własną rękę i sam musisz negocjować i uważać na zawyżone ceny.

5. Skorzystasz z ponad 38 letniego doświadczenia naszych agentów

To nie przypadek, że na rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od ponad 38 lat. Ugruntowana pozycja na rynku to efekt naszych rzetelnych działań, sprawnego kontaktu, profesjonalnego podejścia do każdej inwestycji oraz skuteczne rozwiązywanie problemów naszych klientów. Nasze referencje stanowią świadectwo jakości wykonanej przez nas pracy i są naszą rekomendacją. Z naszymi klientami chętnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą zawodową. Pomagamy w rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z poruszaniem się po rynku nieruchomości. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów w biznesie.

6. Z nami sprawy idą do przodu, a problemy są sprawnie rozwiązywane

Wszyscy żyjemy w ruchliwym świecie. Czy to zakup, sprzedaż, czy wynajem głównie zaangażowane jesteś Ty, ew. sprzedający / wynajmujący / kupujący i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Współpracę wielu osób, musi ktoś koordynować, aby tematy szły do przodu i wszystko przebiegało sprawnie. To właśnie nasza specjalność. Angażujemy minimum Twojego czasu, abyś mógł skupić się na najważniejszych dla Ciebie sprawach.

7. Agencja nieruchomości zapobiega opóźnieniu transakcji.

Czasami opóźnienia transakcji są nieuniknione w procesie sprzedaży lub kupna domu, mieszkania, lokalu ale w większości przypadków da się tego uniknąć dzięki pomocy biura nieruchomości. Zależy Ci na czasie? Wyeliminowanie potencjalnych opóźnień to jedno z zadań pośrednika nieruchomości. Dla nas liczy się, aby cała transakcja przebiegła sprawnie i gładko dla każdej ze stron. Aby tak się stało, trzeba nadzorować cały proces oraz rozwiązywać problemy zanim jeszcze się pojawią, oferując najlepsze dostępne rozwiązania.

Opóźnienia są irytujące i marnują nasz cenny czas, dlatego jako pośrednik w transakcji, dbamy o to, aby wszystko było zrobione na czas i dopięte na ostatni guzik.Sprawdź również - biuro nieruchomości Mikołów