Biuro nieruchomości Chorzów o naszej agencji ogłoszenia

Nasze biuro nieruchomości działa nieprzerwanie od roku 1982. Zapewniamy naszym klientom pomoc w rozwiązywaniu wszystkich problemów. Pomożemy wynegocjować najlepszą cenę na rynku. Zajmiemy się umowami, dokumentami, negocjacjami i uregulowaniem stanu prawnego nieruchomości. Przeprowadziliśmy setki udanych transakcji. Lata doświadczeń naszej agencji nieruchomości to gwarancja udanej współpracy. Poradzimy sobie z każdym zadaniem: sprzedaż, zakup, wynajem, obsługa inwestycyjna. Biuro nieruchomości Chorzów korzyści ze współpracy:

 • działamy od 1982 roku
 • pomagamy rozwiązać wszystkie problemy klientów
 • zaufani partnerzy z każdej branży
 • przeprowadzimy negocjacje za Ciebie
 • setki sprzedanych domów, mieszkań, działek, lokali
 • wypromujemy ofertę za Ciebie
 • uporządkowanie ksiąg wieczystych
 • znajdziemy nieruchomość dla Ciebie
 • przygotujemy niezbędne dokumenty i umowy
biuro nieruchomości chorzów agencja pośrednik

Chcesz sprzedać nieruchomość lub szukasz mieszkania do wynajęcia?

Warto powierzyć to zadanie agencji nieruchomości, Chorzów znamy jak własną kieszeń. Wiemy jakie są ceny na rynku lokalnym. Dlatego wynajmując mieszkanie lub sprzedając inną nieruchomość nie będziesz przepłacał. Nasze biuro nieruchomości Chorzów zajmie się wszystkim. Od oględzin i sprawdzenia nieruchomości po dokumenty i umowy. W przypadku domów lub działek niezwykle ważne jest też uregulowanie stanu prawnego. Dokładnie sprawdzamy księgi wieczyste i własność okolicznych gruntów.

Lepiej samodzielnie czy zlecić agencji

Najczęściej powodem numer 1, dla którego ludzie sami decydują się sprzedać swoje nieruchomości Chorzów lub okolice to oszczędność pieniędzy na prowizji. To zależy od Twojego doświadczenia w sprzedaży nieruchomości. Najlepiej zadać sobie w tym celu kilka pytań:

 • Czy wiem, jaki jest obecny stan prawny nieruchomości?
 • Czy potrafię ocenić jej wartość rynkową?
 • Czy sprzedawałem już wcześniej nieruchomość?
 • Czy mam tyle czasu, że mogę poświęcić na to kilkanaście godzin tygodniowo?
 • Czy znam wszystkie procedury i ścieżki prawno-organizacyjne?
 • Czy znam się na umowach i dokumentach niezbędnych do zakupu i wynajmu
 • Czy potrafię wynegocjować lepszą cenę?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś "nie" warto skonsultować się z agentem. W porównaniu do czasu jaki trzeba poświęcić na znalezienie kupca lub odpowiedniej nieruchomości w Chorzowie i na Śląsku, prowizja jest niewielka. W zamian otrzymujesz pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie. W razie kłopotów i trudności, masz zespół ludzi, którzy Ci pomogą.

Ponad 38 lat doświadczenia do Twojej dyspozycji

Nasza ugruntowana pozycja na rynku to nie przypadek. Od lat rzetelnie i skutecznie budujemy naszą markę. Sprawne rozwiązywanie problemów naszych klientów to podstawowa wartość, którą kierujemy się w naszej firmie. To nie przypadek, że na rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od ponad 38 lat. Do każdego zlecenie podchodzimy w pełni indywidualnie i profesjonalnie, niezależnie od jego wielkości. Referencje czołowych, znanych firm to potwierdzenie wysokiej jakości naszej pracy. Chętnie służymy naszym doświadczeniem i wiedzą. Pomagamy w rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z poruszaniem się po rynku nieruchomości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów w biznesie. Jeśli chcesz wynająć mieszkanie lub sprzedać / kupić inne nieruchomości Chorzów i okolice zapraszamy do współpracy.

Biuro nieruchomości z dbałością o detale

Niezależnie od tego, czy kupujesz czy sprzedajesz zrozumienie wielu dokumentów związanych z transakcją to podstawa. Musisz wiedzieć co się dzieje. Same umowy kupna mogą być kilkustronne i dosyć skomplikowane. Na szczęście, twoja agencja nieruchomości będzie znacznie bardziej zaznajomiona z całą papierkową robotą. Rozważ to, jeśli nadal myślisz o oszczędzaniu pieniędzy na prowizji. Niektóre błędy lub pominięcia w tych dokumentach mogą cię kosztować tyle samo, a nawet znacznie więcej nerwów i pieniędzy niż prowizja dla agencji, której starałeś się uniknąć. Warto też skorzystać z usług biura nieruchomości nawet jeśli już znalazłeś nieruchomość lub kupca, ale chcesz żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Miło mieć kogoś, kto może Ci pomóc w tym, aby dopiąć temat i wszystko przebiegało gładko. Czapla&Czapla Agencja nieruchomości Chorzów i okolice może rozwiązać wszystkie problemy, na które możesz napotkać się w trakcie transakcji. Zwracamy uwagę na wszystkie problemy, które zwykle występują przy podejmowaniu transakcji biznesowej zakupu i sprzedaży. Co najważniejsze, sprawimy, że cała transakcja przebiegnie tak, aby zaoszczędzić Twój cenny czas, energię i pieniądze.

Agenci unikają sprzedaży emocjonalnej

Szczególnie jest to spotykane przy sprzedaży domu lub mieszkania, w którym spędziłeś sporo czasu. Zazwyczaj przywiązujemy się do takiego miejsca emocjonalnie. Pomoc agencji nieruchomości może oszczędzić Ci popełnienia wielu pochopnych i nieprzemyślanych decyzji. To sprawia, że jesteś o jeden krok dalej. Mniej prawdopodobne jest zawyżenie ceny domu, odrzucenie niskiej oferty z powodu obrażenia lub zbyt łatwe poddanie się. Pośrednik nieruchomości nie ulega takim emocjom, ale obiektywnie spogląda na sytuacje.

Jeśli robisz to samodzielnie, musisz zajmować się bezpośrednio odrzuceniem ze strony klientów. Możesz być zdenerwowany słysząc niektóre komentarze ze strony kupujących i ich agentów. Korzystając z usług biura nieruchomości nie musisz tracić cennego czasu na takie rozmowy. Zakup nowego domu czy mieszkania może być ekscytujący, ale również dość emocjonalny i przytłaczający. Agent nieruchomości może zapewnić Państwu wskazówki i wsparcie na każdym etapie.

Nie ma nic bardziej frustrującego niż niekończąca się papierkowa robota

Patrząc na kilkunastostronicowe umowy, dokumenty, aneksy możesz odczuć niepokój. Mimo wszystko musisz zrozumieć wszystko co tam jest, by nie popełnić kosztownych błędów. Pewne zapisy mogą być czasem mylące i niezrozumiałe. Właśnie od tego są agenci nieruchomości żeby Ci pomóc. Warto poszukać agencji nieruchomości Chorzów która się zajmie kompleksowo całą transakcją. Jest to taki obszar na którym nie warto oszczędzać.Kolejna sprawa to kartoteka budynku oraz księgi wieczyste. Przedstawiają one stan prawny nieruchomości. Są to rzeczy na które nie każdy człowiek zwraca uwagę, ale z pewnością zrobi to doświadczone biuro nieruchomości.

Ile znasz osób z Twojego otoczenia, które chcą kupić lub sprzedać nieruchomości Chorzów lub z innego miasta. Zwykle jest to kilka osób. Biuro nieruchomości zna jednak znacznie więcej takich osób. Możliwe, że znają osobę, która szuka mieszkania lub domu jaki chcesz sprzedać / wynająć. Wielu agentów nieruchomości ma dostęp do wysokiej jakości rzetelnych sprzedawców, deweloperów oraz tych, którzy szukają nowego domu czy mieszkania.

Odwołaj wszystkie swoje plany musisz sprzedać nieruchomość

Sprzedaż domu to nie tylko wystawienie ogłoszenia w internecie. To wręcz praca na pełny etat. Musisz odbierać telefony i maile od zainteresowanych osób. Przygotować dom do prezentacji i oprowadzić gości. Zanim znajdziesz prawdziwych potencjalnych kupców, może minąć sporo czasu. Do tego dochodzą jeszcze wszystkie papierkowe sprawy, dokumenty, umowy i inne codzienne zadania.

Jeśli pracujesz lub opiekujesz się domem, rodziną, dziećmi to może być bardzo wyczerpujące. Dla agentów to jest właśnie praca na pełny etat. Nie zdaje sobie sprawy ten kto chce sprzedać dom, zanim spróbuje zrobić to sam.

Wszyscy żyjemy w zabieganym świecie, a czasu jest co raz mniej. Często w transakcji jest kilka osób, z którymi trzeba działać. Koordynowanie współpracy tylu osób zajmuje sporo czasu. Żeby wszystko szło do przodu ktoś musi to kontrolować. To właśnie nasza specjalność. Angażujemy minimum Twojego czasu, abyś mógł skupić się na najważniejszych dla Ciebie sprawach.

Agencja która jest pośrednikiem nieruchomości zapobiega opóźnieniu transakcji.

Czasami opóźnienia transakcji są nieuniknione w procesie sprzedaży lub kupna domu, mieszkania, lokalu ale w większości przypadków da się tego uniknąć dzięki pomocy biura nieruchomości. Zależy Ci na czasie? Szukasz dobrego biura nieruchomości Chorzów które zadba o sprawną transakcje? Wyeliminowanie potencjalnych opóźnień to jedno z zadań pośrednika nieruchomości. Dla nas liczy się, aby cała transakcja przebiegła sprawnie i gładko dla każdej ze stron. Aby tak się stało, trzeba nadzorować cały proces oraz rozwiązywać problemy zanim jeszcze się pojawią, oferując najlepsze dostępne rozwiązania. Opóźnienia denerwują wszystkie strony. Dlatego nie marnuj cennego czasu. Skorzystaj z usług agencji nieruchomości Chorzów. Jako pośrednik w transakcji, dbamy o to, aby wszystko było zrobione na czas i dopięte na ostatni guzik.

Przeprowadzimy negocjacje za Ciebie

Masz wrażenie, że ceny, które widzisz są za wysokie? Korzystając z pomocy agenta nieruchomości możesz uniknąć zakupu lub sprzedaży po niekorzystnej cenie. Kolejną zaletą lokalnego biura z Śląska jest dostęp do najnowszych danych rynkowych. To umożliwia doradzanie nam w zakresie realistycznych cen w oparciu o porównywalne nieruchomości w okolicy. Mamy odpowiednie rozeznanie rynkowe i wiedzę popartą doświadczeniem. Zarówno dla kupujących, sprzedających jak i wynajmujących, doświadczony negocjator to podstawa. Nie chodzi tu również tylko o cenę. Dbamy o to, aby warunki umowy były dla Ciebie korzystne. Prowadzimy negocjacje w taki sposób, aby osiągnąć warunki, które będą satysfakcjonowały obie strony. Z nami upewnisz się, że kupujący nie próbuje kupić po zaniżonej cenie. Działając na własną rękę jesteś zdany wyłącznie na własne doświadczenie. Jeśli trafisz na osobę, która ma duże doświadczenie w nieruchomościach, może być ciężko coś wynegocjować samodzielnie. Korzystając z pomocy biura nieruchomości unikniesz zbędnego ryzyka. Będziesz wiedział, że cena ostateczna to najlepsza możliwa jaką da się uzyskać.

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby oraz firmy, które potrzebują sprawnej obsługi inwestycyjnej nieruchomości. Siedziba naszego biura znajduje się w Gliwicach - biuro nieruchomości Gliwice